Siatki zgrzewane z drutu miedziowanego-nowość!

Nowość wśród siatek zgrzewanych to siatki zgrzewane z drutu miedziowanego.

Zaletą ich jest charakterystyczny, szlachetny wygląd i miedziane zabarwienie powierzchni, wskazujące na obecność tego pierwiastka, przy niskiej cenie produktu.


Tego typu siatki zgrzewane wykonywane z drutu miedziowanego znajdują zastosowanie głównie w architekturze wnętrz, jako elementy dekoracyjne, ściany ekspozycyjne, displaye, elementy scenograficzne.


Siatki zgrzewane z drutu miedziowanego – funkcje

  • dekoracja – siatki z drutu miedziowanego służą głównie jako elementy dekoracyjne. Ich szlachetny wygląd i miedziane zabarwienie powierzchni nadają pomieszczeniom elegancji i stylu
  • ekspozycja – mogą być wykorzystywane jako ściany ekspozycyjne lub displaye, umożliwiając eksponowanie różnych przedmiotów, produktów lub dzieł sztuki w sposób atrakcyjny i profesjonalny
  • scenografia – siatki zgrzewane z drutu miedziowanego mogą również znaleźć zastosowanie w branży filmowej, teatralnej czy telewizyjnej jako elementy scenograficzne, dodając głębi i charakteru scenom artystycznym

Dzięki swojej estetyce i trwałości siatki zgrzewane z drutu miedziowanego mogą być wykorzystywane dowolnie w pomieszczeniach wewnętrznych, w zależności od potrzeb i preferencji.


Oferujemy siatki z drutu miedziowanego na zamówienie

Na specjalne zamówienie produkujemy siatki, które sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, hotelowych czy restauracjach, gdzie dodają elegancji i charakteru każdemu wnętrzu.

Co więcej, doskonale sprawdzają się jako elementy wystawiennicze w sklepach, salonach meblowych czy galeriach sztuki. Przyciągają uwagę klientów i eksponując produkty w atrakcyjny sposób.

Siatka miedziowana może być też wykorzystywana do tworzenia scenografii w filmach, serialach czy reklamach. Dodaje swym wyglądem autentyczności i wyrafinowania.


Perforacja-blachy perforowane sp. z o.o. oferuje tego typu siatki zgrzewane wykonywane na specjalne zamówienie. Oprócz tego posiadamy w stałej sprzedaży siatki zgrzewane stalowe, pre-ocynkowane i nierdzewne z materiału aisi 304, jak też kwasoodporne z materiału wyższej klasy, czyli aisi 316 L. Jako ceniony producent siatek zgrzewanych oferujemy również siatki z innych materiałów. Zachęcamy do sprawdzenia oferty: