Siatki zgrzewane w aranżacji wnętrz.

Siatki zgrzewane kojarzone są od lat z produktem stricte przemysłowym; oczywiście służą w przemyśle jako elementy obudowy maszyn, urządzeń, stosowane są także w budownictwie na  bariery, osłony czy też  ogrodzenia.


Jednak wraz z modą na metal we wnętrzu, także i siatki zgrzewane coraz częściej używane są do aranżacji wnętrz w nowoczesnym, industrialnym stylu.

siatka zgrzewana Perforacja sp. z o.o.

Siatka zgrzewana, użyta z obramowaniem w postaci profila ramowego, specjalne przeznaczonego do siatek coraz częściej jest używana do tworzenia nowych, niebanalnych  form architektonicznych oraz mebli, np. osłony biurka, pleców regału lub wypełnienia skrzydeł drzwiowych w szafkach domowych lub biurowych. 

Siatka zgrzewana jest także wykorzystywana do budowy ścianek działowych stanowiących równocześnie niezwykle stabilną i trwałą podporę dla pnączy.


Perforacja-blachy perforowane sp. z o.o. dostarcza już  od 23 lat siatki zgrzewane  zarówno stalowe surowe, jak i ocynkowane, czy też nierdzewne - aisi 304 oraz najwyższej jakosci siatki zgrzewane kwasoodporne w gatunku aisi 316 L.