Metalowe siatki fasadowe

Siatka metalowa dekoracyjna, czyli profesjonalnie określając – siatka cięto-ciągniona o szerokich mostkach – stanowi bardzo atrakcyjny, oryginalny i nowoczesny produkt architektoniczny. Jej charakterystyczne cechy sprawiają, że pełni funkcję ozdobnej przesłony, doskonale wpisując się w estetykę budynków zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz.

 

Siatka dekoracyjna metalowa – ozdobna przesłona każdej powierzchni

Siatki fasadowe są nie tylko elementem architektonicznym, ale również pełnią funkcję ozdobnej przesłony, która nadaje budynkom oryginalny charakter. Siatka metalowa dekoracyjna na ścianę stanowi doskonałe rozwiązanie, szczególnie gdy umieszczona jest na elewacji budynku. Jej atrakcyjny wygląd sprawia, że staje się ona istotnym elementem estetyki zewnętrznej budynku, przyciągając uwagę i nadając mu nowoczesny i wyjątkowy wygląd.


Coraz częściej siatki fasadowe znajdują także zastosowanie we wnętrzach, gdzie pełnią rolę siatki dekoracyjnej zastosowanej bezpośrednio jako tło na ścianę. W takim kontekście siatka metalowa staje się nie tylko elementem ozdobnym, ale również funkcjonalnym, dodającym charakteru i wyjątkowości pomieszczeniom. Jej wykorzystanie jako elementu dekoracyjnego na ścianie pozwala na stworzenie unikalnego wystroju wnętrza, który przyciąga wzrok i nadaje mu nowoczesny i atrakcyjny, ponadczasowy i oryginalny wygląd.


Metalowa siatka dekoracyjna do wnętrz

Siatka dekoracyjna wewnętrzna stanowi też niebanalny element wystroju pomieszczenia zyskującego dzięki niemu ultranowoczesny, designerski wygląd. Klasyczne zestawienie tynku, cegły i metalu, czasem wzbogacone o beton architektoniczny, staje się coraz popularniejsze nie tylko w lokalach użytkowych, ale również w domach i mieszkaniach urządzanych w stylu industrialnym czy loftowym. Jest to połączenie materiałów, które odzwierciedla nowoczesne podejście do architektury i designu wnętrz.


Trwała siatka metalowa dekoracyjna od cenionego producenta

Perforacja-blachy perforowane sp. z o.o posiada w swej ofercie 10 oryginalnych, unikalnych i bardzo charakterystycznych wzorów siatek fasadowych:


  • Perfoorion®,
  • Perfosagitta®,
  • Perfocrater®,
  • Perfocassiopea®,
  • Perfolyra®,
  • Perfoandromeda®,
  • Perfophoenix®,
  • Perfohercules®,
  • Perfoleo®,
  • Perfopegasus®.


Każdy z powyższych wzorów został zastrzeżony w Urzędzie Patentowym RP.

Te unikatowe wzory umożliwiają stworzenie wyjątkowych, spersonalizowanych projektów architektonicznych i aranżacyjnych, które wyróżniają się na tle innych budynków i wnętrz. W naszej ofercie można znaleźć również inne rozwiązania z takich kategorii jak m.in.:Zachęcamy do kontaktu z nami i zapraszamy Państwa do współpracy!