Siatka zgrzewana - czym jest i jakie ma zastosowanie?

Siatki zgrzewane to jeden z wiodących produktów, jakie oferuje firma Perforacja-blachy perforowane sp. z o.o. z Krakowa.

Proponowane przez nas siatki zgrzewane to produkt tradycyjnie stosowany w przemyśle oraz w budownictwie.

Siatka zgrzewana produkowana jest w nowoczesnych zakładach posiadających wdrożone certyfikaty ISO. Każda siatka wykonywana jest zawsze z najwyższej jakości materiału — surowca posiadającego odpowiednie atesty oraz certyfikaty.
Niezależnie od tego, czy w grę wchodzi siatka z drutów stalowych, czy pre-ocynkowanych lub też nierdzewnych - aisi 304 oraz kwasoodpornych w gatunku aisi 316, jakość oferowanego przez nas wyrobu jest najwyższa w Europie.Jak produkuje się siatki zgrzewane?

Siatki zgrzewane są wykonywane na automatach poprzez łączenie na gorąco, zgrzewanie, ułożonych zawsze pod kątem 90 stopni, prostych drutów.

W zależności od ułożenia drutów mogą powstać siatki o oczkach kwadratowych lub o oczkach prostokątnych.

Siatka zgrzewana produkowana jest w dwóch postaciach:

 • jako sztywny, płaski arkusz - tu oczka zaczynają się od 20 mm x 20 mm wzwyż;
 • jako rulon o szerokości 1000 mm - w tym wypadku oferujemy oczka już od wymiaru 6,35 mm x 6,35 mm.  Zastosowanie siatki zgrzewanej

  Produkt, jakim są siatki zgrzewane, jest szeroko stosowany na całym świecie w budownictwie oraz w przemyśle, jako m.in.: element ogrodzenia, osłony, bariery, obudowy, filtr, sito, taca, element suszarni, ważna część wózków wędzarniczych, podłoże do wypieku pieczywa.

  Duża sztywność i wytrzymałość siatki zgrzewanej w połączeniu z jej relatywnie niewielką wagą to ogromne zalety tego produktu.
  Co jeszcze przemawia za zastosowaniem siatki zgrzewanej? Oczywiście jej niezwykle korzystna cena, wynikająca z niewielkiej masy surowca potrzebnej do wyprodukowania siatki zgrzewanej.

  Produkt ten jest na tyle powszechnie stosowany i używany, że jako producent siatek zgrzewanych oferujemy go w ciągłej sprzedaży w podstawowych materiałach i formatach.

  Dostępny jest więc w firmie Perforacja - blachy perforowane sp. z o.o. od zaraz.

  Oprócz typowych, standardowych siatek wykonuje się u nas na zamówienie siatki zgrzewane na wymiar.

  Jeśli potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji na temat siatek zgrzewanych lub chcecie zamówić blachy perforowane czy też siatki cięto-ciągnione, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerami telefonów: 12 292 52 05, 12 292 52 06, 12 292 52 07.

  Chętnie służymy radą i pomocą w doborze siatki zgrzewanej odpowiedniej dla Państwa potrzeb.