Blachy ryflowane - aluminiowe

Aluminiowe blachy ryflowane.

 

Chcesz zakupić blachy ryflowane najwyższej jakości? W takim razie koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu! Proponujemy najwyższej jakości produkty z aluminium, które mają wiele różnych zastosowań. Sprawdź sam, jak użyteczna może być blacha ryflowana z aluminium.


Blachy ryflowane – zastosowanie


Blachy ryflowane, dzięki swoim unikalnym właściwościom, spełniają wiele funkcji. Są produkowane w hutach, z lekkiego aluminium, który to materiał umożliwia szerokie zastosowanie i dostosowanie do wymagających potrzeb użytkownika. Charakteryzują się one przede wszystkim wysoką wytrzymałością, co czyni je niezastąpionym elementem w miejscach narażonych na intensywne użytkowanie.


Jednym z typowych zastosowań blachy ryflowanej aluminiowej są stopnie z blachy ryflowanej. Stopnie z blachy ryflowanej efektywnie zapobiegają poślizgnięciom, dlatego cieszą się dużą popularnością w sektorze budownictwa. Podobnie działa również podłoga z blachy ryflowanej — jej antypoślizgowe właściwości sprawiają, że znakomicie sprawdzi się w chłodniach, halach magazynowych i zakładach przetwórczych. Proponujemy klientom blachy ryflowane wykonane z aluminium, doskonałe jako powierzchnia antypoślizgowa. Na szczególną uwagę zasługują stopnie aluminiowe ryflowane, o industrialnym wyglądzie i standardowym, rozpoznawalnym od lat, charakterystycznym wzorze.


Blachy ryflowane wykonywane hutniczo z aluminium o grubości 2 mm

oraz 3 mm są powszechnie wykorzystywane nie tylko jako wspomniane już podłogi antypoślizgowe, ale również jako podesty, ciągi komunikacyjne, stopnie schodowe, a także okładziny ścian i powierzchni w pomieszczeniach wymagających zachowania sterylności, przykładowo w chłodniach, halach magazynowych i zakładach przetwórczych oraz produkcyjnych. Loftowe wzornictwo blach ryflowanych zachęca do wykorzystywania ich także w architekturze wnętrz.


Różnorodność blach ryflowanych


Nasza firma oferuje również różne rodzaje blach ryflowanych. W ofercie posiadamy blachę aluminiową ryflowaną oraz blachę strukturalną stalową, aby sprostać różnorodnym preferencjom naszych klientów. Dodatkowo nasze blachy strukturalne są dostępne w kilku formatach, co zapewnia przystosowanie do wielu różnych projektów i potrzeb. Wszystkie nasze produkty są dostarczane w ciągu 3-5 dni roboczych, zapewniając szybką i efektywną realizację zamówień. 


Warto również wspomnieć o tym, że możliwe jest lakierowanie blachy ryflowanej na dowolny kolor wg palety RAL. Blacha ryflowana aluminiowa stosowana jest powszechnie także z uwagi na takie jej zalety jak niewielka waga i łatwość obróbki. Aluminiowe blachy ryflowane można poddawać procesom cięcia, zaginania, wykrawania laserowego. W naszej ofercie znajdują się w ciągłej sprzedaży blachy aluminiowe ryflowane w typowych arkuszach, czyli 1000x2000 mm o grubości 2 mm i 1000x2000 mm o grubości 3 mm, dostępne od zaraz prosto z magazynu w Krakowie. Blachy o formatach większych, czyli 1250x2500 i 1500x3000 mm dostarczamy także, na zamówienie, w terminie 3-5 dni.


Dodatkowo jako producent blach perforowanych gwarantujemy Ci najlepsze rozwiązania. Zapraszamy do współpracy z nami jako profesjonalnym dostawcą blach ryflowanych oraz szeregu innych produktów. Na bieżąco dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb klientów, oferując jakość, na której można polegać, oraz usługi, które przewyższają oczekiwania. Sprawdź naszą ofertę blach ryflowanych już dzisiaj!