Blachy perforowane z miedzi

Jednym z najdroższych materiałów, którego używa się podczas perforowania, jest blacha miedziana. Dlaczego warto zwrócić na nią uwagę i czym się ona charakteryzuje?

Perforowana blacha miedziana ozdobna – ekskluzywny produkt na zamówienie

Blacha miedziana perforowana nie jest typową pozycją magazynową, taką jak chociażby blachy perforowane stalowe, pre-ocynkowane, aluminiowe czy też nierdzewne. Blachy perforowane z miedzi wykonujemy tylko na specjalne zamówienie Klienta, ponieważ jest to produkt ekskluzywny. Nie ma jednak najmniejszych wątpliwości co do tego, że nasza wysokiej jakości blacha perforowana miedziana jest w pełni warta swojej ceny.

Co sprawia, że blachy miedziane perforowane cieszą się tak dużym zainteresowaniem na rynku? Miedź jako surowiec, a co za tym idzie także blacha perforowana z miedzi, jest ceniona szczególnie z uwagi na swą:

  • plastyczność,
  • wytrzymałość,
  • odporność na korozję,
  • charakterystyczny wygląd – ciepłą barwę metalu.

Jako ceniony producent blach perforowanych już od ponad 24 lat dostarczamy na polski rynek blachy perforowane z miedzi zarówno o otworach okrągłych oraz kwadratowych, jak i ozdobnych, o popularnym wśród konserwatorów zabytków i wytwórców mebli stylowych wzorze koniczynki.

Jeśli interesuje Państwa elegancka perforowana blacha miedziana ozdobna, to serdecznie zachęcamy do kontaktu.